Çocukların merakını gidermek için neler yapılmalı?

Kalite kontrol, üreticilere ne gibi avantajlar sunuyor?

AYGAD'DAN ONLİNE BAYRAMLAŞMA

SANCAKTEPE'DE ZABITALARIN MARKET DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Kudüs için gıyabi cenaze namazı ve basın açıklaması

ÇEKMEKÖY AK PARTİ STK TEMSİLCİLERİ VE YEREL BASINLA ONLİNE OLARAK BAYRAMLAŞTI   

SANCAKTEPE BELEDİYESİ'NDEN MOBİL İFTAR BÜFE HİZMETİ   

SANCAKTEPE BELEDİYESİ BAYRAM ÖNCESİ CAMİ VE BAHÇELERİNİ TEMİZLEDİ 

Sancaktepe’de yeni doğum yapan annelere sürpriz ziyaret

ASTIM İLE İLGİLİ BU 10 YANLIŞ YAŞAM KALİTESİNİ DÜŞÜRÜYOR

Covid-19 gebe ve bebekleri nasıl etkiliyor?

Tuzla’da Bir Okulun Daha Temeli Atıldı

Tuzla'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Paketi

ÜMRANİYE'DE LGS KURSLARI ONLINE OLARAK DEVAM EDİYOR

ÜMRANİYE’DE MİNİK DOSTLAR YALNIZ DEĞİL

Çekmeköy Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçede sokak hayvanları için besleme çalışmaları yaptı

Sancaktepe’li Çocuklara 23 Nisan Sürprizi 

ÜMRANİYE BELEDİYESİ GÖNÜL SOFRALARINI BU YIL EVLERE KURDU

ÇEKMEKÖY KAYMAKAMI SİVASLILAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Üsküdar’ın ilk kadın futbol takımı kuruluyor

Sancaktepe’de Sofralar Ayrı, Gönüller Bir

TDP İSTANBUL İL BAŞKANI YUSUF POLAT'TAN AÇIKLAMALAR

Mustafa Sarıgül’ün Genel Başkanlığı’nda resmen siyasi hayatına başlayan Türkiye Değişim Partisi’nin İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, partinin hedeflerini anlattı.

TDP İSTANBUL İL BAŞKANI YUSUF POLAT'TAN AÇIKLAMALAR

Mustafa Sarıgül’ün Genel Başkanlığı’nda resmen siyasi hayatına başlayan Türkiye Değişim Partisi’nin İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, partinin hedeflerini anlattı.

Mustafa Sarıgül’ün kurduğu ve Türk siyasetinin yeni aktörü Türkiye Değişim Partisi’nin kurumsal kimliği, İstanbul’da gerçekleştirilen bir organizasyon ile tanıtıldı. Partinin İstanbul İl Başkanı olan Yusuf Polat, burada yaptığı konuşmada hedeflerinin özgür, varlıklı bir Türkiye için iktidara ulaşmak olduğunu vurguladı. Polat şunları söyledi:

“Bu tarihi anlarda sizlere bu kürsüden seslenmek, gözerinize kanlı canlı bakıyor olmak ne büyük bir onur, ne büyük bir gurur benim için, bilemezsiniz. Değişim diyoruz ya bir ağaç bir ormanın başlangıcı olabilir. Bir gülümseme bir dostluğu başlatabilir. Bir el bir ruhu canlandırabilir. Bir kelime amacı şekillendirebilir. Bir mum, karanlığı yok edebilir. Bir yiğit, güçlü bir kadro kurabilir ve o güçlü kadro Türkiyemiz’i değiştirebilir. İşte değişimin lideri, değişimin neferleri… Yoksulluğa karşı varlık için, çaresizliğe karşı umut için, öfkeye karşı sevgi için, haksızlıklara karşı adalet için, ekmek, aş, özgürlükler için… Türkiye Değişim Partisi, insanı odağına almış, yurttaşının hizmetine kendini adamış bir anlayışla yola çıkmıştır. Allah bizi bu yoldan ayırmasın, Allah Cumhuriyetimizin ve Atatürkümüz’ün yolundan ve ülküsünden ayırmasın.”

Türkiye Değişim Partisi’nin kurucu üyelerinden Mehmet Ali Oğuş da tanıtımda bir konuşma gerçekleştirdi. Daha önce Türkiye Değişim Hareketi oluşumunda İstanbul İl Başkanlığı görevini yürüten Oğuş, organizasyonda parti mensuplarına seslendi. Oğuş, “Meydanlarda çok olduk, çok çalıştık. Caddelerde, duvarlarda yazı olduk. Bizim için Türkiye Değişim Hareketi bir heves değildir. İdealleri olan, bir düşünceyi gerçekleştirmek hedefi olan yorulmamak üzere yola çıkmış yürekli insanların ait olduğu bir yerdir. Biz bu yolculukta beraber yürüdüğümüz liderle o kadar mutluyduk ki sonumuzun ne olacağı hiç önemli değildi. Biz ona çok güveniyorduk ve bugün o ideali gerçekleştirmemiz için bize bu imkânı sağlayan sayın liderim Mustafa Sarıgül’e minnettarım. Yapamazsınız, başaramazsınız dediler. Bu bir yolculuk. Uzun da sürdü. Ama sayın liderim bize derdi ki ilk başladığımızda; ‘Sizler müşkülat arkadaşları olacaksınız’ ama hep mutlu olduk. Size söz veriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hep yanınızda hep sizinle beraber olacağız. Dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla yorulmazlar. Hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.


 • BIST 100

  1.460%0,37
 • DOLAR

  8,3682% 0,16
 • EURO

  10,2296% 0,17
 • GRAM ALTIN

  502,39% 0,69
 • Ç. ALTIN

  828,9435% 0,69