• BIST 100

  5387,22%0,27
 • DOLAR

  21,4860% 1,05
 • EURO

  23,2264% 1,24
 • GRAM ALTIN

  1.352,49% 0,88
 • Ç. ALTIN

  2.225,34% 0,00

Ödeal Bayilik Sistemiyle Büyüyor

Türkiye’nin lider Ödeme Kuruluşu Ödeal, satış kanallarını Türkiye çapında vereceği bayiliklerle büyütüyor. 2022 yılını agresif büyüme yılı ilan eden Ödeal, yıl sonunda 50 bayiye ulaşmayı hedefliyor.

Ödeal Bayilik Sistemiyle Büyüyor

Türkiye’nin lider Ödeme Kuruluşu Ödeal, satış kanallarını Türkiye çapında vereceği bayiliklerle büyütüyor. 2022 yılını agresif büyüme yılı ilan eden Ödeal, yıl sonunda 50 bayiye ulaşmayı hedefliyor.  

 2014 yılında cep telefonlarını pos cihazına dönüştüren Ödeal Cepte POS uygulaması ile ödeme sistemlerinde yepyeni bir dönem başlatan Ödeal; 2017 yılında Ödeal POS (Fiziki Yazar Kasa POS) ürünüyle sektörde fark yaratmaya devam etti. Ödeal, 2021 yılında Sade POS (EFT POS) ve 2022 yılında kurumsal müşteriler için geliştirilen VUK 507’ye uygun e-faturalı POS ürünü Smart POS’u da piyasaya sundu. Ödeal, yasal ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bunlara en hızlı ve en uygun ödeme çözümleri üreten firma olma öncülüğünü sürdürüyor. KOBİ ve küçük ölçekli işletmelere sunduğu yeni nesil ödeme çözümleri ile kısa sürede sektör lideri haline gelen Ödeal, özellikle küçük ölçekli ce ilgi gören Fiziki POS çözümleriyle yakaladığı hızlı büyümeyi, 2022 yılında ‘Bayilik Sistemi’ ile taçlandıracak.

Ödeal Bayilik Sistemi KOBİ’lerin POS hizmetine erişimini daha da kolaylaştırırken özellikle Ege ve Anadolu’daki Ödeal üye işyeri sayısının artmasına büyük katkı sağlayacak. Ödeal, yıl sonuna kadar ulaşmayı hedeflediği 50 bayisiyle, yeni bir satış ve ciro rekoru kırmayı da hedefliyor.

Bayilik Teminatı Yok

 Ödeal Bayilik Sistemi ile ilgili bilgi veren Bayi Kanal Yöneticisi Anıl BİRİNCİ “Ödeal olarak 2022 yılında agresif bir büyüme prensibi izleyeceğimizi açıklamıştık. Bu büyüme stratejimizin önemli bir parçasını da bayililerimiz oluşturacak. Bayilerimiz aracılığı ile büyük potansiyel taşıyan ancak henüz ulaşamadığımız bölgelerdeki KOBİ’leri avantajlı çözümlerimizle tanıştıracağız. Sektör ayrımı olmaksızın aktif bir vergi levhası altında faaliyet gösteren her işletme Ödeal Bayisi olabilir. Özellikle saha ekibi olan işletmeler Ödeal Bayilik Sistemi’nde son derece avantajlı konumda. Bayilerimize sunduğumuz en büyük ayrıcalık ise, kendilerinden hiçbir şekilde bayilik teminatı istemiyor oluşumuzun yanında sürdürülebilir bir kazanç modeli sunuyor olmamızdır. Ayrıca, bayilik için önemli olan CRM desteği, sistem kapsamında Ödeal tarafından ücretsiz olarak veriliyor” şeklinde konuştu. 

Ödeal bayisi olmak ve hem kartlı ödemelerin yaygınlaşmasına destek olmak hem de mevcut işine ek olarak cazip bir işe daha sahip olup ekstra gelir elde etmek isteyen, aktif vergi levhasına sahip tüm işletmeler bayi@ode.al mail adresinden başvuru yaparak bilgi alabilirler. 

Ödeal ile ilgili daha fazla bilgi almak için: www.ode.al - 0850 200 00 22Sancaktepe'de 'Dünya Çevre Günü' etkinliği düzenlendi

BURSA İNEGÖL’DE MANAV, YÖRÜK, MUHACİR VE TÜRKMEN BOYLARI KONFEDERASYON KARARI ALDI

ÇEKMEKÖY NİŞANTEPE MAHALLESİ’NDE BULUNAN KAÇAK YAPILARIN YIKIMIYLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMASI

Tuzla’da seçim zaferi coşkuyla kutlandı

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı; “Türkiye Yüzyılını hep birlikte imar, inşa ve ihya edelim”

ROMANLARDAN ERDOĞAN’A TAM DESTEK AÇIKLAMASI

Başkan Döğücü Şampiyon Sporcular ile Yemekte buluştu

Sanatçı Yücel Arzen, TBMM’ye MESAM’dan uğurlandı

Haydi sandığa EVET’ler Recep Tayyip Erdoğan’a

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'dan önemli açıklama: Tuzla’da 20 site dönüşecek!

ÇEKMEKÖY'DE LİSELİ GENÇLERİN MEZUNİYET COŞKUSU

ÜMRANİYE’DE ENGELLERİN ORTADAN KALKTIĞI PİKNİK

FETTAH CAN KONSERİYLE COŞTULAR

TUZLA’DAKİ BAHAR FESTİVALİNE BİNLERCE İSTANBULLU AKIN ETTİ

Tuzla Belediyesi, İşitme Ortaokulu’na uygulama sınıfı açtı

TUZLA’DA METAVERSE DENEYİM ALANI AÇILDI

KÜRŞAT MİRCAN: "YAZIKLAR OLSUN!"

Başkan Yazıcı’dan Charlie Hedbo’ya tepki: “Er ya da geç pisliğinde yok olup gidecektir!”

Sabri Şenel, "Türkçemizi korumak milli mücadeledir

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, oyunu Hilmi Sonay İlkokulu’nda kullandı.

“TÜM HEMŞİRELERE ŞAHSIM VE TUZLA HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM