Kültür Buluşması'nda ülkemizin tüm güzellikleri 3 gün boyunca Sancaktepe 'de

Sancaktepe’de 66 Hak Sahibi Daha Tapusuna Kavuştu

Bağcılar Belediye Başkanı, Türkiye Deniz Canlıları Müzesi'ni ziyaret etti

Başkan Şeyma Döğücü ve Turgay Akpınar Mahalle Buluşmalarına Devam Ediyor 

SULTANBEYLİ’NDEKİ FABRİKA YANGININI SÖNDÜRME ÇALIŞMALARINA TUZLA BELEDİYESİ DESTEK VERDİ 

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI,“KIYAMET BUZULUNUN BEKLENENDEN İKİ KAT KÜÇÜLMESİNİ BİREYSEL TASARRUFLAR İLE YAVAŞLATABİLİRİZ”

Çekmeköy'de "Yayalara Öncelik Duruşu, Hayata Saygı Duruşu" Etkinliği Gerçekleşti

Başkan Döğücü ve Başkan Akpınar Basınla Buluştu 

Çekmeköy Kaymakamı Çelik Muhtarlarla Buluştu         

BEYŞEHİR BELEDİYESİ ÖZEL ÇOCUKLARI MİSAFİR ETTİ

ÜMRANİYE’DE, AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ DÜZENLENEN TÖREN İLE AÇILDI

ÜMRANİYE BELEDİYESİ'NDEN NEŞET ERTAŞ'I ANMA GECESİ

"TEKNOLOJİK TAYFA" ÜMRANİYEDE ÇOCUKLARLA BULUŞTU

ÇEKMEKÖY MİLLET BAHÇESİ GÖZ KAMAŞTIRACAK

İlk kez İstanbul’a gelen Mardinli çocukların mutluluğu

KIŞ KONSERVESİ YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 5 KURAL

TÜSEKON'UN YENİ BAŞKANI NUSRET TÜRKER  OLDU

FACEBOOK YERİNİ KAPTIRMIYOR

Başkan Şeyma Döğücü Mahalle Buluşmalarına Devam Ediyor 

TRAFİK KAZASINDA YÜZÜNDEN YARALANAN 5 YAŞINDAKİ CEREN’E İLK MÜDAHALEYİ TUZLA BELEDİYESİ PERSONELİ YAPTI

Sancaktepe Protokolü Sancaktepe İçin Toplandı 

Ödeal Bayilik Sistemiyle Büyüyor

Türkiye’nin lider Ödeme Kuruluşu Ödeal, satış kanallarını Türkiye çapında vereceği bayiliklerle büyütüyor. 2022 yılını agresif büyüme yılı ilan eden Ödeal, yıl sonunda 50 bayiye ulaşmayı hedefliyor.

Ödeal Bayilik Sistemiyle Büyüyor

Türkiye’nin lider Ödeme Kuruluşu Ödeal, satış kanallarını Türkiye çapında vereceği bayiliklerle büyütüyor. 2022 yılını agresif büyüme yılı ilan eden Ödeal, yıl sonunda 50 bayiye ulaşmayı hedefliyor.  

 2014 yılında cep telefonlarını pos cihazına dönüştüren Ödeal Cepte POS uygulaması ile ödeme sistemlerinde yepyeni bir dönem başlatan Ödeal; 2017 yılında Ödeal POS (Fiziki Yazar Kasa POS) ürünüyle sektörde fark yaratmaya devam etti. Ödeal, 2021 yılında Sade POS (EFT POS) ve 2022 yılında kurumsal müşteriler için geliştirilen VUK 507’ye uygun e-faturalı POS ürünü Smart POS’u da piyasaya sundu. Ödeal, yasal ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bunlara en hızlı ve en uygun ödeme çözümleri üreten firma olma öncülüğünü sürdürüyor. KOBİ ve küçük ölçekli işletmelere sunduğu yeni nesil ödeme çözümleri ile kısa sürede sektör lideri haline gelen Ödeal, özellikle küçük ölçekli ce ilgi gören Fiziki POS çözümleriyle yakaladığı hızlı büyümeyi, 2022 yılında ‘Bayilik Sistemi’ ile taçlandıracak.

Ödeal Bayilik Sistemi KOBİ’lerin POS hizmetine erişimini daha da kolaylaştırırken özellikle Ege ve Anadolu’daki Ödeal üye işyeri sayısının artmasına büyük katkı sağlayacak. Ödeal, yıl sonuna kadar ulaşmayı hedeflediği 50 bayisiyle, yeni bir satış ve ciro rekoru kırmayı da hedefliyor.

Bayilik Teminatı Yok

 Ödeal Bayilik Sistemi ile ilgili bilgi veren Bayi Kanal Yöneticisi Anıl BİRİNCİ “Ödeal olarak 2022 yılında agresif bir büyüme prensibi izleyeceğimizi açıklamıştık. Bu büyüme stratejimizin önemli bir parçasını da bayililerimiz oluşturacak. Bayilerimiz aracılığı ile büyük potansiyel taşıyan ancak henüz ulaşamadığımız bölgelerdeki KOBİ’leri avantajlı çözümlerimizle tanıştıracağız. Sektör ayrımı olmaksızın aktif bir vergi levhası altında faaliyet gösteren her işletme Ödeal Bayisi olabilir. Özellikle saha ekibi olan işletmeler Ödeal Bayilik Sistemi’nde son derece avantajlı konumda. Bayilerimize sunduğumuz en büyük ayrıcalık ise, kendilerinden hiçbir şekilde bayilik teminatı istemiyor oluşumuzun yanında sürdürülebilir bir kazanç modeli sunuyor olmamızdır. Ayrıca, bayilik için önemli olan CRM desteği, sistem kapsamında Ödeal tarafından ücretsiz olarak veriliyor” şeklinde konuştu. 

Ödeal bayisi olmak ve hem kartlı ödemelerin yaygınlaşmasına destek olmak hem de mevcut işine ek olarak cazip bir işe daha sahip olup ekstra gelir elde etmek isteyen, aktif vergi levhasına sahip tüm işletmeler bayi@ode.al mail adresinden başvuru yaparak bilgi alabilirler. 

Ödeal ile ilgili daha fazla bilgi almak için: www.ode.al - 0850 200 00 22


 • BIST 100

  3.180%1,05
 • DOLAR

  18,4941% -0,06
 • EURO

  18,1247% -0,18
 • GRAM ALTIN

  987,86% -0,01
 • Ç. ALTIN

  1629,969% -0,01