• BIST 100

  4.752%0,82
 • DOLAR

  18,8153% 0,08
 • EURO

  20,5156% -0,13
 • GRAM ALTIN

  1.158,8% 0,29
 • Ç. ALTIN

  1912,02% 0,29

Çekmeköy Belediyesi Bir Günde Üç Açılış Gerçekleştirdi

Çekmeköy Belediyesi Soğukpınar Mahallesi’nde bulunan Taşdelen Metro Taksi Durağı ve Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Beşyıldız Taksi Durağı ile Çamlık Mahallesi'nde bulunan Fatih Sultan Mehmet Parkının açılışlarını gerçekleştirdi

Çekmeköy Belediyesi Bir Günde Üç Açılış Gerçekleştirdi

Çekmeköy Belediyesi Soğukpınar Mahallesi’nde bulunan Taşdelen Metro Taksi Durağı ve Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Beşyıldız Taksi Durağı ile Çamlık Mahallesi'nde bulunan Fatih Sultan Mehmet Parkının açılışlarını gerçekleştirdi.

Çocukların ve mahallelinin talebi doğrultusunda parkı yenileyen Çekmeköy Belediyesi taksici esnafının Çekmeköy halkı için en iyi ortamda çalışabilmesi amacıyla da ilçenin farklı noktalarında bulunan toplam 10 taksi durağı yenilenmekte.

Soğukpınar Mahallesi’nde bulunan Taşdelen Metro Taksi Durağı ve Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Beşyıldız Taksi Durağı'nın açılışları 25 Kasım 2022 tarihinde Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan, Milliyetçi Hareket Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Cenap Yağmur, İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu, Ümraniye Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförleri Esnaf Odası Başkanı Nezih Mert, taksici esnafı, muhtarlar ve Çekmeköylülerin katılımı ile gerçekleşti.

Açılış töreninde konuşma gerçekleştiren, Ümraniye Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförleri Esnaf Odası Başkanı Nezih Mert bu hizmetleri Çekmeköy’e kazandıran Ahmet Poyraz’a şahsı ve esnaflar adına teşekkür etti.

“Çekmeköy Belediyesi Bu Hizmeti ile İstanbul’da Tek, Örnek Belediye”

İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu programda yaptığı konuşmada, Çekmeköy Belediyesi’nin taksi duraklarını yeniden inşa etme hizmetinin tüm İstanbul belediyelerine örnek olduğunu, diğer belediyelerden de destek istediğini söyledi. Çekmeköy Belediyesi’nin bu hizmeti için Başkan Ahmet Poyraz’ın 1 kuruş para almadığını söyleyen Başkan Aksu, “Bize bu imkanları, hizmet ve barınma alanlarımızı inşa eden Başkan Ahmet Poyraz ve ekibine müteşekkiriz, teşekkür ediyoruz, Sayın Başkanımızdan taksici esnafımız çok memnun” dedi.

AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan konuşmasında "Biz, 'İnsanların en hayırlısı insanlara faydası olandır' diyen bir medeniyetin temsilcisi olarak Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Poyraz'ın yaptığı bu güzel hizmetlerin her zaman arkasındayız, esnafımıza hayırlı olsun" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Cenap Yağmur, programda yaptığı konuşmada “Çekmeköy Belediyesi her zaman olduğu gibi yine ilklerin öncüsü. Belediye Başkanımız ve ekibine hizmetleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy’ün her kesimine hizmet için çabaladıklarını söyleyerek Çekmeköy sokaklarında her gün 10 kilometre yürüdüğünü ifade etti. Başkan Poyraz, "Rabbim burada çalışan tüm taksici kardeşlerime helal kazanç nasip etsin, yenilenen duraklarımız hayırlı olsun" dedi.

Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy'e ilk geldiğimde ziyaret ettiğim taksi duraklarının bazılarının taleplerini dinlemiştim bu konuda yerinde tespit ve anında müdahale eden Sayın Başkanımız benden önce duymuş olmalı ki Çekmeköy'de 10 taksi durağını yenileme çalışmasına başladı. Ben Çekmeköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet Poyraz'a parklarımızı çocuklarımızın, vatandaşlarımızın rahat edeceği şekilde yenilemesi ve ulaşım sisteminin en küçük birimi olan taksi esnafı kardeşlerimize sunduğu bu imkanlardan dolayı şahsım adına, mahalleli adına şükranlarımı ifade ediyorum. Aynı şekilde planlanmadan son çivisine kadar bu çalışmaları takip eden Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Şahmettin Yüksel ve personelimize de teşekkür ediyorum" dedi.İstanbullu Gazeteciler Armutlu Gezisinden Döndü

TUZLA’DA ESKİYEN PARKLAR, GERİ DÖNÜŞÜM MALZEMELERİYLE ONARILIYOR

VATANDAŞLARIN TERCİHİ PALAMUT OLDU

Armutlu Halkı Dertli

TUZLA, ‘GÜVENLİ TUZLA’ PROJESİ KAPSAMINDA 7 GÜN 24 SAAT İZLENİYOR

BALIKÇILAR KAR DUASINA ÇIKTI

TUZLA BELEDİYESİ ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’NDE EĞİTİMLER AİLE SICAKLIĞINDA DEVAM EDİYOR

TUZLA’DA KARADENİZ RÜZGÂRI ESTİ

ÇEKMEKÖY’DEKİ FORMULAZ’DA, 10 TON HAMSİ, HORON VE DOYASIYA EĞLENCE VARDI

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI; -“KARADA, GÖKLERDE VE MAVİ VATANDA TÜRKİYE YÜZYILI’NA YAKIŞIR ATILIMLAR”

ÇEKSİAD'DAN ÜYELERİNE KOSGEB BİLGİLENDİRİLMESİ YAPILDI

Kaymakam Resul Çelik Mahalle Muhtarı ile Eğitim Toplantısı Yaptı

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ'NDEN HAMSİ FESTİVALİ VE TAHTA ARABALARDA ÇILGIN YARIŞ ETKİNLİĞİ

BAŞKAN YAZICI, HALK GÜNÜ’NDE TUZLALI VATANDAŞLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

TUZLA’DA ARA TATİL ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

TUZLALI LİSELİLER 5 HAFTADA 31 BİN 5 YÜZ KİLO ATIK TOPLADILAR

Seyfettin Yıldırım Gazetecilerle Buluştu

ASİAD ÖDÜL GECESİNDE BÜYÜK BULUŞMAYA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

BAŞKAN BAYINDIR ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU

Mehmet Yıldız'a Vefa Kongresi

TUZLA’DA 12 AYLIK BEBEKLER EMEKLEME YARIŞMASINDA YARIŞTI, İLK KARNELERİNİ ALDI