ÜMRANİYELİ ÇOCUKLAR YARIYIL TATİLİNİN TADINI ÇIKARIYOR

Eyüpsultan'da ara sokakların yüzde 99'u açıldı

KABAKTAPE, TUZLA’DA YAPILAN ETKİN ÇALIŞMALAR İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

KIZILAYCILAR YOLLARDA MAHSUR KALAN KAR MAĞDURLARININ YARDIMINA KOŞUYOR 

Sömestr Tatiline Pratik Beslenme İpuçları!

Eyüpsultan’da Matematik Karnavalı

ÜMRANİYE BELEDİYESİ KAR YAĞIŞI İÇİN TEYAKKUZDA

ÜMRANİYE'DE KARLA MÜCADELE ARALIKSIZ SÜRÜYOR

TUZLA BELEDİYESİ, İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARINI UNUTMADI

TUZLA BELEDİYESİ, KAR NEDENİYLE MAHSUR KALAN VATANDAŞLARA SICAK ÇORBA İKRAMINDA BULUNDU

Başkan Yazıcı, “Vatandaşımızın hayatını kesintiye uğratmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

ÇEKMEKÖY KAYMAKAMLIĞINDA KAR MESAİSİ

Sancaktepe Belediyesi'nden yolda kalanlara mobil büfe

İstanbul hiç bu kadar aciz kalmamıştı

ÜMRANİYE MAHALLEM FUTBOL TURNUVASI’NDA İLK DÜDÜK ÇALDI

BAŞKAN YILDIRIMLA GENÇLİK ZİRVESİ

MENİSKÜS TEDAVİSİNDE İDEAL YÖNTEM ''KÖK HÜCRE''

Sert rüzgâra karşı yürümeyin, karda kalan arabayı itmeyin

Dikkat! Ebeveynin başarı eleştirisi depresyona yol açabiliyor…

Kızılay’ın yolda kalanlara yardımı devam ediyor

Eyüpsultan'ın en özel evinde Matematik Karnavalı 

BAŞKAN YAZICI’DAN 500 TL EK ZAM MÜJDESİ

BAŞKAN YAZICI’DAN TEMİZLİK PERSONELLERİNE SÜRPRİZ ZİYARET

BAŞKAN YAZICI’DAN 500 TL EK ZAM MÜJDESİ

BAŞKAN YAZICI’DAN TEMİZLİK PERSONELLERİNE SÜRPRİZ ZİYARET

TÜM ÇALIŞANLARIMLA GURUR DUYUYORUM

PANDEMİ DÖNEMİNDE DE YÜZÜMÜZÜ YERE DÜŞÜRMEDİNİZ

YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALAR BİZİ DÜNYA GÜNDEMİNE TAŞIDI

 TUZLA BELEDİYE BAŞKLANI DR. ŞADİ YAZICI;

“GÜZEL HİZMETLER ÜRETTİK. BU NEDENLE TOPLU SÖZLEŞME DIŞINDA OLSAK TA BU KASIM AYI İTİBARİYLE MAAŞLARA 500 TL ZAM VERME KARARI ALDIK”

“VATANDAŞLARIMIZ BANA MESAJ ATIYORLAR. ‘SİZİN TEMİZLİK PERSONELLERİNİZ SOKAKLARI TEMİZLEMEYE BAŞLAMASI İLE BİRLİKTE BİZ KENDİMİZİ DAHA GÜVENLİ HİSSEDİYORUZ”

Günün ilk ışıklarıyla birlikte Tuzla’nın dört bir yanını temizleyen ve yapmış oldukları çalışmalarla Dünya ve Türkiye gündemine oturan Tuzla Belediyesi Temizlik Personellerine sürpriz bir ziyaret yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, müjdeyi de beraberinde verdi.  Özellikle pandemi döneminde gösterilen özverili çalışmalarından dolayı, başta temizlik personeli olmak üzere tüm Tuzla Belediyesi çalışanlarına teşekkür eden Başkan Yazıcı, zam dönemi olmamasına rağmen tüm çalışanlara 500 TL ek zam vereceklerini söyledi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, sabahın ilk ışıkları ile birlikte daha temiz bir Tuzla için çalışan ve yapmış oldukları çalışmalarla Dünya ve Türkiye gündemine oturan temizlik personellerine sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Özellikle Pandemi döneminde gösterilen özverili çalışma ve gayretlerinden dolayı başta temizlik personeli olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederek birde müjde verdi. Başkan Yazıcı, zam döneminde olunmamasına rağmen, tüm Tuzla Belediyesi Şirketi çalışanlarına 500 TL’lik zam yapılacağını açıkladı. Çalışanların yüzünü güldüren bu zam haberinden sonra Başkan Yazıcı, göreve çıkan personeli uğurladı.

“PANDEMİ DÖNEMİNDE DE BİZİM YÜZÜMÜZÜ YERE DÜŞÜRMEDİNİZ”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Ben öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Bir pandemi dönemini yaşadık. Belediye Başkanlığı dönemimde hep temizlik işleri, kamuoyu yoklamalarında en iyi sonuç aldığımız birimimiz oldu. Dolayısıyla ben sizin şahsınız da tüm temizlik personellerimize, en uç noktada sokaklarımızı süpüren tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bu pandemi döneminde de güzel sonuçlar aldık, temizlik hizmetinin nasıl yapılacağını herkese gösterdik. Geniş coğrafyada, uzun sokakları, caddeleri olan, bazı ilçelere göre 3-5 kat daha büyük bir yeri temizliyorsunuz. Pandemi döneminde de bizim yüzümüzü yere düşürmediniz. Sadece bununla kalmadınız, yeri geldi bir sokak köpeğini temizleyerek gündem oldunuz. Yeri geldi bir sokak hayvanına yardımcı oldunuz. Sabah erkenden yola çıkan kadın vatandaşlarımız bana mesaj atıyorlar. ‘Sizin temizlik personelleriniz sokakları temizlemeye başlaması ile birlikte biz kendimizi daha güvenli hissediyoruz” diyorlar. Yeri geldi Formula-1’de aracımız ile dünya gündemine oturduk” dedi.

“KASIM AYI İTİBARİYLE 500 TL ZAM”

Başkan Yazıcı tüm Tuzla Belediyesi çalışanlarına müjdeli bir haber vererek, “Sizin nezdinizde tüm çalışanlarımızdan Allah razı olsun. Güzel hizmetler ürettik. Bu nedenle toplu sözleşme dışında olsak ta bu Kasım ayı itibariyle başlayacak olan ek ödenek ile birlikte 500 TL zam yaparak inşallah sizlerle birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


 • BIST 100

  1.992%-0,29
 • DOLAR

  13,6334% -0,12
 • EURO

  15,1876% -0,28
 • GRAM ALTIN

  783,34% -0,60
 • Ç. ALTIN

  1292,511% -0,60