• BIST 100

  4.827%-3,46
 • DOLAR

  18,6415% 0,04
 • EURO

  19,6095% 0,50
 • GRAM ALTIN

  1.071,0% 0,91
 • Ç. ALTIN

  1767,15% 0,91

Başkan Döğücü ve Başkan Akpınar Basınla Buluştu 

Sancaktepe Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen Basın Buluşması Sancaktepe Şehit Furkan Doğan Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

Başkan Döğücü ve Başkan Akpınar Basınla Buluştu                                     

Sancaktepe Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen Basın Buluşması Sancaktepe Şehit Furkan Doğan Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.                             

Kahvaltılı toplantıya Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, AK Parti Sancaktepe ilçe Başkanı Turgay Akpınar, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Emine Çınar Akalın, AK Parti Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Sefanur Akça, Sancaktepe AK Parti Medya Tanıtımdan Sorumlu  ilçe Başkan Yardımcısı Seyfettin Erez, AK Parti ilçe Yönetim Kurulu Üyesi Feyzullah Torlak ve yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.                 

Toplantıda açılış konuşmasını Sancaktepe AK Parti Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Seyfettin Erez yaptı.     

Erez basın mensuplarına hoş geldiniz diyerek, kısa bir tanışma istedi ve basın mensupları kendilerini tanıttıktan sonra Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.           

Döğücü açıklamasında, Sancaktepe'nin son yıllarda hızlı bir nüfus artışı yaşadığını belirterek, " Sancaktepe'nin tercih edilen ve yaşamaya değer görülen bir ilçe olması bizi mutlu etmektedir. Nüfus artışına paralel olarak öğrenci sayımızda da büyük oranda artış olmuştur. Bu bağlamda sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın eğitim öğretim yılı açılış konuşmasını Sancaktepe'den yapması bize büyük bir onur vermiştir. Biz geldiğimizden beri egitim ve öğretime büyük önem veriyor ve hassasiyet gösteriyoruz. Yeni okullar yapımı konusunda sorunsuz arsa temini yaparak okul yapılması için Valiliğimize arsa tahsis ettik. Sosyal belediyecilik konusunda elimizden geleni fazlası ile yapıyoruz. Her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın bize olan teveccühleri bizi mutlu ediyor. Sancaktepe'ye hizmet konusunda gece gündüz planlama çalışmaları yapıyoruz. Özellikle gençlerimize yönelik çalışmalarımızın takdir topladığını görmek bizi çok mutlu ediyor. 21 Bilgi Evi, Gençlik Merkezleri, Kütüphaneler, Spor alanları ile gençlerimize hizmet veriyoruz. Gençlerimizin milli ve manevi duygularla ve her yönde bilimsel donanımlı yetişmesi en büyük amacımızdır. Kadınlarımızla ilgili çalışmalara gelince, kadınlarımız meslek edinme kurslarında, meslek öğrenmenin yanında sosyalleşme becerileri ile de mutlu oluyorlar. Kadınları güçlendirmek nesli güçlendirmektir prensibi ile çalışıyoruz" dedi.               

AK Parti Sancaktepe ilçe Başkanı Turgay Akpınar ise konuşmasında, "Uzun zamandır sizlerle bir araya gelmeyi düşünüyorduk. Fakat yoğun teşkilat çalışmaları ve yeni ilçe yapılanmamız ile ilgili çalışmalar nedeniyle bugüne kaldı. Toplantımıza katılımınızdan dolayı hepimize teşekkür ediyorum. Biz göreve geldiğimizde ilk olarak işe 76 bin üyemizi ziyaret ederek, onlarla temas kurmakla başladık ve değerli Belediye Başkanımız ile birlikte elele çalışmalarımızı sahada da sürdürmekteyiz. Başkanımıza teşkilatımızın motivasyonuna katkı sağladığı için teşekkür ediyoruz. Sancaktepe gerek sosyal gerek kültürel gerek eğitim ve ekonomik olarak çok hızlı bir gelişim gösteren bir ilçe olması hasebiyle ihtiyaçlar da o oranda artmıştır. Bizim en büyük tecrübemiz Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır.  Onun önderliğinde doğru çalışarak Sancaktepe'ye hizmetimiz sürecektir. Elbette istişare ve eleştirilere açık olarak değerli başkanımız Şeyma Döğücü Hanımefendi ile birlikte Sancaktepe'ye hizmet etmeye hazırız" dedi.           

Program basın mensuplarının sorularına cevaplarının ardından hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.Anadolu Yakası Ak Parti Belediye Başkanları Sancaktepe'de Toplandı

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI’DAN, TUZLA’NIN İYİLİK MELEKLERİNE T buEŞEKKÜR

BEYŞEHİR BELEDİYESİ’NİN DOĞAL MERMERİ ULUDAĞ MİLLİ PARK MÜDÜRLÜĞÜNDE

“TOGG’A YAPILAN MUHALEFET DEVRİM ARABASINA YAPILANDAN DAHA BÜYÜK”

GAZETECİ NUH ALBAYRAK, “AVRUPA’NIN TÜRKİYE’NİN DİPLOMATİK GÜCÜNE İHTİYACI VAR”

GAZETECİ HİKMET GENÇ, “RECEP TAYYİP ERDOĞAN İNSANLARA GENETİK KODLARINI HATIRLATIYOR”

Tuzla'da Gazetecilerden gençlere Dijital Terör Uyarısı 

Beyşehir’de, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlamaları

Kaymakam Çelik. "Sevgi Varsa Engel Yok"

Çekmeköy'de Minik Eller fidanları Toprakla Buluşturdu 

ÜTED Başkanı Yahya Sağlam: Engelliler Günü Kutlanacak Gün Değildir 

TUZLA KİTAP FUARINA KATILAN ZAFER ŞAHİN, “IRAK VE SURİYE’Yİ ÜÇE BÖLEN ÜST AKILIN, TÜRKİYE İLE İLGİLİ PLANI BUNDAN FARKSIZDIR”

Sancaktepe’de Engelliler Gününe Özel Program…

SUŞEHRİ ÜMRANİYE’NİN 18. KARDEŞ ŞEHRİ OLDU

TÜRK DÜNYASI’NIN GELENEKSEL HALK ÇALGILARI TUZLA’DA SERGİLENİYOR

TUZLA BELEDİYESİ 5’İNCİ KİTAP FUARI SEZAİ KARAKOÇ ANISINA BAŞLADI

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI: “İLK EVİM İLK İŞ YERİM PROJESİ ÜLKEMİZİN GÜCÜNÜ VE GÜÇLÜ GELECEĞİNİN BİR GÖSTERGESİDİR”

TUZLA’NIN ÖZEL ÇOCUKLARINA KAYBOLMA İHTİMALİNE KARŞI SEVGİ İZİ DÖVMESİ YAPILDI

Çekmeköy Belediyesi Bir Günde Üç Açılış Gerçekleştirdi

CHP’li Meclis Üyeleri Gündemi Değerlendirdi

CHP’li Kadınlardan Kadın Cinayetlerine Karşı Anlamlı Tepki