• BIST 100

  9312,12%-0,35
 • DOLAR

  31,01% 0,31
 • EURO

  33,59% 0,39
 • GRAM ALTIN

  2018,65% 0,33
 • Ç. ALTIN

  3321,24% 0,33

Şahmettin Yüksel: “AK Parti olarak 2009’da Çekmeköy’de aldığımız hizmet bayrağını, 2024 seçimlerinden sonra da dalgalandırmaya devam edeceğiz

Şahmettin Yüksel: “AK Parti olarak 2009’da Çekmeköy’de aldığımız hizmet bayrağını, 2024 seçimlerinden sonra da dalgalandırmaya devam edeceğiz

Yüksel “AK Parti olarak 2009’da Çekmeköy’de aldığımız hizmet bayrağını, 2024 seçimlerinden sonra da dalgalandırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuşarak yerel seçimlere yönelik iddiasını sürdürdü.

Şahmettin Yüksel: “AK Parti olarak 2009’da Çekmeköy’de aldığımız hizmet bayrağını, 2024 seçimlerinden sonra da dalgalandırmaya devam edeceğiz
Ak Parti Çekmeköy belediye başkanı aday adaylarından Şahmettin Yüksel “AK Parti olarak 2009’da Çekmeköy’de aldığımız hizmet bayrağını, 2024 seçimlerinden sonra da dalgalandırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuşarak yerel seçimlere yönelik iddiasını sürdürdü. 
Ak Parti Çekmeköy Belediye Başkanı Aday Adayı Şahmettin Yüksel, Instagram hesabında yaptığı paylaşımında da 2009 seçimlerini hatırlatarak şöyle yazdı: “2009 Yerel Seçimlerinde Çekmeköy’ümüzde kazandığımız tarihi seçim zaferi sonrasında, Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz ile AK Parti’mizin bayrağını zirveye ulaştırmanın gurur ve mutluluğunu yaşadığımız, mazbatamızı teslim aldığımız o an… Selam olsun o yıllara…”
Şahmettin Yüksel bu arada 8 Aralık 2023 Cuma günü Ömerli Sporcu ve Kamp Eğitim Merkezi Açılışına katılarak sporcularla sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Açılış töreninde penaltı atışı da yapan Yüksel, gençlerin taleplerini de dinleyerek not aldı. 
Şahmettin Yüksel, önceki günlerde ise, davet üzerine Reşadiye Mahallesine giderek, gençlerle yemekte buluştu. Davetin gençlerden geldiğini “Gençlerimizin daveti üzerine bu akşam aynı sofrada buluştuk, aşımızı, sohbetimizi paylaştık” diye belirten Yüksel mesajının devamında şunları yazdı: “Çekmeköyümüzün yarınlarının söz sahibi genç kardeşlerimiz, her daim en büyük güç ve güven kaynağımız olmuştur.Gençlerimize her zaman bir dost, bir ağabey olduk ve olmaya devam edeceğiz.Bizleri misafir eden genç kardeşlerime teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, muhabbetimizi ve dostluğumuzu daim etsin.” Şahmettin Yüksel’in bu paylaşımına “Gençlerin ağabeyi” şeklinde cevaplar verildiği görüldü.  
 4. ÜSKÜDAR BOĞAZİÇİ İSTİHDAM ZİRVESİ BAŞLADI

ÜSKÜDAR 9. KİTAP FUARI REKOR ZİYARETÇİYLE SONA ERDİ

Yeni Dönemde’de Sancaktepe Emin Ellerde

ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKANI AHMET POYRAZ, ÇEKMEKÖY ODAKLI PROJELERİNİ TANITTI

ÜMRANİYE’NİN İLK ÇOCUK OYUN SOKAĞI AÇILDI

BAŞKAN YILDIRIM’IN YENİ HEDEFİ 400 ESER

Kürşat Yalçınkaya'nın Mutlu Günü

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Gazeteci Pelin Çift'in hocası Çıktı

BİR İSTANBUL KÜLTÜR KLASİĞİ: ‘’ÜSKÜDAR KİTAP FUARI’’ BAŞLADI

YEŞİLAY DANIŞMANLIK MERKEZİ ATÖLYE SERGİSİ İSTANBUL YENİKAPI’DA AÇILDI

ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN YENİ DÖNEM PROJELERİNİ TANITIM TOPLANTISIYLA AÇIKLADI

ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEK OLAN ÖĞRENCİLERİN HARÇ PARASI ÜMRANİYE BELEDİYESİ’NDEN

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

SANCAKTEPE’DE BAŞKAN ŞEYMA DÖĞÜCÜ’DEN EVLİLİK DESTEK PAKETİ

Tuzla Belediyesi’nden altyapı atağı

ADİL BAYINDIR, ‘‘ BEYŞEHİR ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİ YAŞAYACAK’’

Başkan Yazıcı, gençlerle buluştu

YRP Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Yücel Evsen Vanlıların Davetine Katıldı

ADİL BAYINDIR: “ BEYŞEHİR’İ BİRLİKTE YÖNETİYORUZ”

Şadi Yazıcı, Tuzla’ya 5 yıllık projelerini tanıttı

Beyşehir’de Adil Bayındır Coşkusu