• BIST 100

  7913,76%-0,82
 • DOLAR

  28,99% 0,00
 • EURO

  31,23% 0,00
 • GRAM ALTIN

  1866,62% 0,00
 • Ç. ALTIN

  3070,39% 0,00

Çekmeköy Belediyesi Bir Günde Üç Açılış Gerçekleştirdi

Çekmeköy Belediyesi Bir Günde Üç Açılış Gerçekleştirdi

Çekmeköy Belediyesi Soğukpınar Mahallesi’nde bulunan Taşdelen Metro Taksi Durağı ve Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Beşyıldız Taksi Durağı ile Çamlık Mahallesi'nde bulunan Fatih Sultan Mehmet Parkının açılışlarını gerçekleştirdi

Çekmeköy Belediyesi Bir Günde Üç Açılış Gerçekleştirdi

Çekmeköy Belediyesi Soğukpınar Mahallesi’nde bulunan Taşdelen Metro Taksi Durağı ve Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Beşyıldız Taksi Durağı ile Çamlık Mahallesi'nde bulunan Fatih Sultan Mehmet Parkının açılışlarını gerçekleştirdi.

Çocukların ve mahallelinin talebi doğrultusunda parkı yenileyen Çekmeköy Belediyesi taksici esnafının Çekmeköy halkı için en iyi ortamda çalışabilmesi amacıyla da ilçenin farklı noktalarında bulunan toplam 10 taksi durağı yenilenmekte.

Soğukpınar Mahallesi’nde bulunan Taşdelen Metro Taksi Durağı ve Mimar Sinan Mahallesi'nde bulunan Beşyıldız Taksi Durağı'nın açılışları 25 Kasım 2022 tarihinde Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan, Milliyetçi Hareket Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Cenap Yağmur, İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu, Ümraniye Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförleri Esnaf Odası Başkanı Nezih Mert, taksici esnafı, muhtarlar ve Çekmeköylülerin katılımı ile gerçekleşti.

Açılış töreninde konuşma gerçekleştiren, Ümraniye Motorlu Taşıt Sahipleri ve Şoförleri Esnaf Odası Başkanı Nezih Mert bu hizmetleri Çekmeköy’e kazandıran Ahmet Poyraz’a şahsı ve esnaflar adına teşekkür etti.

“Çekmeköy Belediyesi Bu Hizmeti ile İstanbul’da Tek, Örnek Belediye”

İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu programda yaptığı konuşmada, Çekmeköy Belediyesi’nin taksi duraklarını yeniden inşa etme hizmetinin tüm İstanbul belediyelerine örnek olduğunu, diğer belediyelerden de destek istediğini söyledi. Çekmeköy Belediyesi’nin bu hizmeti için Başkan Ahmet Poyraz’ın 1 kuruş para almadığını söyleyen Başkan Aksu, “Bize bu imkanları, hizmet ve barınma alanlarımızı inşa eden Başkan Ahmet Poyraz ve ekibine müteşekkiriz, teşekkür ediyoruz, Sayın Başkanımızdan taksici esnafımız çok memnun” dedi.

AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan konuşmasında "Biz, 'İnsanların en hayırlısı insanlara faydası olandır' diyen bir medeniyetin temsilcisi olarak Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Poyraz'ın yaptığı bu güzel hizmetlerin her zaman arkasındayız, esnafımıza hayırlı olsun" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Cenap Yağmur, programda yaptığı konuşmada “Çekmeköy Belediyesi her zaman olduğu gibi yine ilklerin öncüsü. Belediye Başkanımız ve ekibine hizmetleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy’ün her kesimine hizmet için çabaladıklarını söyleyerek Çekmeköy sokaklarında her gün 10 kilometre yürüdüğünü ifade etti. Başkan Poyraz, "Rabbim burada çalışan tüm taksici kardeşlerime helal kazanç nasip etsin, yenilenen duraklarımız hayırlı olsun" dedi.

Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy'e ilk geldiğimde ziyaret ettiğim taksi duraklarının bazılarının taleplerini dinlemiştim bu konuda yerinde tespit ve anında müdahale eden Sayın Başkanımız benden önce duymuş olmalı ki Çekmeköy'de 10 taksi durağını yenileme çalışmasına başladı. Ben Çekmeköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet Poyraz'a parklarımızı çocuklarımızın, vatandaşlarımızın rahat edeceği şekilde yenilemesi ve ulaşım sisteminin en küçük birimi olan taksi esnafı kardeşlerimize sunduğu bu imkanlardan dolayı şahsım adına, mahalleli adına şükranlarımı ifade ediyorum. Aynı şekilde planlanmadan son çivisine kadar bu çalışmaları takip eden Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Şahmettin Yüksel ve personelimize de teşekkür ediyorum" dedi.Şahmettin Yüksel: “AK Parti olarak 2009’da Çekmeköy’de aldığımız hizmet bayrağını, 2024 seçimlerinden sonra da dalgalandırmaya devam edeceğiz

Türkiye Gönüllüleri Buluşması Emine Erdoğan'ın katılımıyla Sancaktepe'de gerçekleşti..

Tuzlalı çocuklar, Filistinli çocuklar için tek yürek oldu

Gazetecilerden Fatih Sırmacı'ya Taziye Ziyareti

‘Toplumun gerçek mimarı kadınlardır’

Dr. Şadi Yazıcı, Gazze’deki insanlık dramına sessiz kalanlara sert tepki gösterdi

Tuzla’da Arıcılık Kursu’nu tamamlayan 40 kursiyer sertifika almaya hak kazandı

BEYŞEHİR BELEDİYESİNDE ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Birinci Türk Dünyası STK'ları Toplantısı Üsküdar’da Yapıldı

Tuzla’da özel çocuklar 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında yeteneklerini sergiledi

Başkan Yazıcı, özel çocuklarla halı saha maçına çıktı

BEYŞEHİR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNDEN TEHLİKE ARZ EDEN MOLOZLARA MÜDAHALE

Cumhuriyetin 100'üncü yılında 100 minik yazar edebiyat dünyasına katıldı

Beyşehir’de, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

AK PARTİLİ BELEDİYELER GAZZE İÇİN AYASOFYA'DA BULUŞTU

6’ncı Tuzla Kitap Fuarı’nda gazetecilik mesleğinin duayenleri gençlerle buluştu

Gazze-Filistin Savaşı ve Türkiye'nin rolü, Sabah Gazetesi'nin deneyimli ekibiyle tartışıldı

BEYŞEHİR BELEDİYESİ İSTANBUL’DAKİ FUARDA YERİNİ ALDI

Uluslararası Vuslat Platformu'ndan “İkinci Yüzyıla Girerken Ufuktaki Yeni Türkiye” Konferansları

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Yazıcı: Gençler, siz yeter ki isteyin

Tuzla’da eğitim birimindeki öğretmenler unutulmadı; 240 öğretmen için özel program