Çocukların merakını gidermek için neler yapılmalı?

Kalite kontrol, üreticilere ne gibi avantajlar sunuyor?

AYGAD'DAN ONLİNE BAYRAMLAŞMA

SANCAKTEPE'DE ZABITALARIN MARKET DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Kudüs için gıyabi cenaze namazı ve basın açıklaması

ÇEKMEKÖY AK PARTİ STK TEMSİLCİLERİ VE YEREL BASINLA ONLİNE OLARAK BAYRAMLAŞTI   

SANCAKTEPE BELEDİYESİ'NDEN MOBİL İFTAR BÜFE HİZMETİ   

SANCAKTEPE BELEDİYESİ BAYRAM ÖNCESİ CAMİ VE BAHÇELERİNİ TEMİZLEDİ 

Sancaktepe’de yeni doğum yapan annelere sürpriz ziyaret

ASTIM İLE İLGİLİ BU 10 YANLIŞ YAŞAM KALİTESİNİ DÜŞÜRÜYOR

Covid-19 gebe ve bebekleri nasıl etkiliyor?

Tuzla’da Bir Okulun Daha Temeli Atıldı

Tuzla'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Paketi

ÜMRANİYE'DE LGS KURSLARI ONLINE OLARAK DEVAM EDİYOR

ÜMRANİYE’DE MİNİK DOSTLAR YALNIZ DEĞİL

Çekmeköy Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçede sokak hayvanları için besleme çalışmaları yaptı

Sancaktepe’li Çocuklara 23 Nisan Sürprizi 

ÜMRANİYE BELEDİYESİ GÖNÜL SOFRALARINI BU YIL EVLERE KURDU

ÇEKMEKÖY KAYMAKAMI SİVASLILAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Üsküdar’ın ilk kadın futbol takımı kuruluyor

Sancaktepe’de Sofralar Ayrı, Gönüller Bir

Sancaktepe’de Sofralar Ayrı, Gönüller Bir

Sancaktepe Belediyesi, Onbir ayın Sultanı Ramazan ayında Covid-19 nedeniyle yaşanan olumsuzlukların etkisini azaltmak ve Ramazan ayının ikliminin ruhuna yakışır şekilde yaşanması için büyük çaba sarf ediyor.

Sancaktepe’de Sofralar Ayrı, Gönüller Bir
Sancaktepe Belediyesi, Onbir ayın Sultanı Ramazan ayında Covid-19 nedeniyle yaşanan olumsuzlukların etkisini azaltmak ve Ramazan ayının ikliminin ruhuna yakışır şekilde yaşanması için büyük çaba sarf ediyor.
Sancaktepe Belediyesi, her zaman yanında olduğu ihtiyaç sahibi aileleri Ramazan ayında da yalnız bırakmıyor.7’den 70’e tüm personel, Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak gıda kolilerinin dağıtımına başladı.
Oluşturulan talep doğrultusunda 10 bin gıda kolisi ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelere Ramazan ayı boyunca dağıtılacak. Böylece gıda kolileri ile özellikle dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerin yaşayabileceği mağduriyetlerin önüne geçilmiş olacak.
Sancaktepe Belediyesi Aşevin’de sevgi ve özveriyle hazırlanan sıcak yemekler yemek yapamayacak durumda olan hasta,yaşlı ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine götürülmeye devam ediyor.
Ayrıca İlçe’de bulunan 19 mahalle’ye pide dağıtımı ile ilçenin 4 farklı noktasında evlerine iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara iftarlık kumanya dağıtımı Ramazan ayı süresince devam edecek. 
Belediye ekipleri içinde bulunduğumuz pandemi süresince canla başla görevlerini yerine getiren sağlık çalışanları için Dr.Feriha Öz Pandemi Hastanesi ve Sancaktepe Şehit Prof.Dr.İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde iftar ve sahurda çorba ikramı yapmaya devam ediyor.
Belediye olarak ihtiyaç sahibi, hasta, yaşlı ve dar gelirli vatandaşlara yönelik sosyal yardımlarını 365 gün aralıksız sürdürdüklerini söyleyen Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, "Pandemi sürecinin başladığı geçen yıl da hem bu süreç boyunca hem de Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarımızı ulaştırdık.Geçtiğimiz yıl Pandemi başlangıcı ve Ramazan ayı ile yapmış olduğumuz çalışmalar ile  İstanbul’da örnek  belediyelerden birisi olduk. Sadece sosyal yardımlar değil, pandemiyle topyekün mücadele anlamında maske, hijyen paketi ve genel dezenfeksiyon anlamında da ilk harekete geçen belediyelerden olmuştuk. Bu sene de Ramazan ayı ile birlikte insanlarımıza küçük de olsa katkı sunabilmek, onlara Ramazan'ın bereketini, sevincini yaşatabilmek adına hazırlıklarımızı tamamlayarak topyekün her birimden personel arkadaşımızın katılımı ile çalışmalara başladık" açıklamalarında bulundu.


 • BIST 100

  1.460%0,37
 • DOLAR

  8,3681% 0,16
 • EURO

  10,2306% 0,18
 • GRAM ALTIN

  502,39% 0,69
 • Ç. ALTIN

  828,9435% 0,69