BAŞKAN YAZICI, BÜYÜKELÇİLERE MEHMET AKİF’İN ŞİİRİYLE CEVAP VERDİ

ÇEKİMDER'E ZİYARETLER SÜRÜYOR

ÜMRANİYE’DE TARLADAN ŞEHRE DAYANIŞMA KÖPRÜSÜ KURULDU

ÇEKMKÖY'DE MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

TUZLA BELEDİYESİ TEMİZLİK PERSONELİ VE KÖPEĞİN YÜREKLERİ ISITAN GÖRÜNTÜSÜ

TUZLA’DA ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE ORGANİK TARIM EĞİTİMİ VERİLDİ

YETİŞTİRME YURDUNDA BÜYÜYEN EBRAR’IN BÜYÜK BAŞARISI

EMİNE ERDOĞAN ÜMRANİYE BELEDİYESİ SERGİ AÇILIŞI VE PROJE LANSMAN PROGRAMINA KATILDI 

Çekmeköy STK Başkanları bir araya geldi

BAŞKAN 5 ÇAYINI ÇAKMAK MAHALLE SAKİNLERİYLE İÇTİ

Kaymakam Resul Çelik, Mahalle Muhtarlarını Ziyaret Ediyor

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı'ndan Kaymakam Resul Çelik' e Ziyaret

Oyuncu Üstündağ, Yılmaz Güney'in Hayatını Kaleme Aldı

BAşkan Yazıcı: "Vatandaşlarımızı can kulağı ile dinliyoruz"

ÜMRANİYELİ SİNEMASEVERLERİ BULUŞTURAN PROGRAM

Çekmeköy Emniyet Müdürü Namlı İade-i Ziyaretleri Sürdüyor

TUZLA’DA PANİĞE NEDEN OLAN KÖPÜĞÜN NEDENİ BELLİ OLDU

BAŞKAN İSMET YILDIRIM'IN BARIŞ PARKI’NDA 5 ÇAYI BULUŞMASI

Ak Partili Meclis Üyelerinden Çekimder'e Ziyaret 

TEMİZ TOPLUM DERNEĞİ SANCAKTEPE TEMSİLCİSİ SOYTÜRK OLDU

ÇEKMEKÖY İYİ PARTİ 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Ak Parti Çekmeköy Teşkilatı Yerel Basınla Buluştu

Programa bölgede yayın yapan yerel basın mensupları iştirak etti. Toplantıda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Akın İlhan, başkanlığına geldiği bugüne kadar ki çalışmalarını anlattı.

Ak Parti Çekmeköy Teşkilatı Yerel Basınla Buluştu

Çekmeköy Ak Parti ilçe Başkanı Akın İlhan, Medya Tanıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tayyip Tuna, Siyasi ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcı Lokman Durul ve STK'lar dan Sorumlu Başkan Yardımcı Abdullah Gelgeç ilçe binasında yerel basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Programa bölgede yayın yapan yerel basın mensupları iştirak etti. Toplantıda bir konuşma yapan İlçe Başkanı Akın İlhan, başkanlığına geldiği bugüne kadar ki çalışmalarını anlattı.

Başkan İlhan yaptığı açıklamada, " Biz siyaset olarak topluma faydalı olmanın ve vatandaşla sıcak temas kurmanın yanında, ülkemiz için çok önem arz eden 2023 seçimlerine var gücümüzle hazırlanıyoruz" dedi.  

Çekmeköy’ün 21 Mahallesi'nde mahalle başkanları dahil tüm yönetimleri ve mahalle merkez binaları ile hazır olduklarını söyleyen İlhan, "Biz istişareye çok önem veriyoruz. Gerek siz değerli basın mensupları, STK'larımızın mensupları ve kanaat önderleri ile istişare edeceğiz ve etmeye de devam edeceği. Biz halkımızın ve vatandaşlarımızın görüş ve düşüncelerine çok önem veriyoruz. Tüm saha çalışmalarımızda buna azami olarak özen gösteriyoruz. Biz on birim başkanımızla birlikte sahadayız. Çekmeköy'ün demografik yapısına uygun bir yönetim oluşturduk. Yine biz vefaya çok önem veriyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne kadar teşkilatımıza hizmet etmiş kimseleri ve vefat edenleri de mezarlarında ziyaret ederek dua edip aileleri ile de temas kuruyoruz. Sonra şehitlerimizi ziyaret ederek dua ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Cekmeköy’de 44 bin üye ile rekor kırdıklarını da belirten İlhan, “Gerek seçmenlerimizle gerekse toplumun her kesimi ile sıcak temas halindeyiz. Önemli günleri de takip ederek meslek kuruluşlarını ziyaret edip onların gönlünü alıyoruz. Özellikle siyaseten değil toplumsal ve bir sosyal görev olarak bildiğimiz yetim, öksüz, özel birey ve ihtiyaç sahibi vatandaş ve ailelerimizle ilgileniyoruz. Bizim felsefemiz dinimizin de emir buyurduğu gibi, ‘insanların en faydalısı insanlara faydalı olandır’ ve ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ gibi prensipleri kendimize rehber yaptık.” Dedi.

Gazetecilerin çeşitli sorularına da cevap veren İlhan, ‘gençler size oy vermez’ algısını kırdıklarını ve anketlerin ise hiç öyle olmadığı, hem gençlerin kendileri için çok önemli olduğunu ve bu bayrağı ve medeniyeti onlara emanet edeceklerini belirtti.


 • BIST 100

  1.510%1,14
 • DOLAR

  9,5195% -0,68
 • EURO

  11,0544% -0,74
 • GRAM ALTIN

  547,79% -1,64
 • Ç. ALTIN

  903,8535% -1,64